Strona 1 z 1

Najlepsze pudełka kartonowe

: 16 lip 2019, 14:38
autor: PatrycjaKolinko
Dobry dzień! Niezmiernie szybko potrzebujesz zakupić kartony klapowe, kartony fasonowe lub tektury? W takim razie dobrze trafiłeś! Sprawdź firmę AMT Kartony. Zakupisz tam produkty najwyższej jakości.

eko natural

Re: Najlepsze pudełka kartonowe

: 26 paź 2019, 23:07
autor: Tymon
My w firmie pomału odchodzimy od kartonowych opakowań ze względu na to , że stanowią słabe zabezpieczenie asortymentu. Wdrożyliśmy ostatnio opakowania z polipropylenu, polecam abyś poczytał sobie o nich, np. tutaj: http://www.hirsch-porozell.pl/pl/produk ... ukcja.html . Jest to materiał odporny na środki chemiczne i uszkodzenia mechaniczne , a że handluję drobną elektroniką, opakowań o takich właściwościach właśnie szukałem:)

Re: Najlepsze pudełka kartonowe

: 01 lis 2019, 23:46
autor: PatrycjaMik22
W tym zakresie zdecydowanie warto postawić na producenta https://www.amtkartony.pl/ który stawia na wysoką jakość wykonania, przystępny zakres cen i do tego zawsze terminową realizację. Prowadząc duży sklep internetowy sporo tego zamawiamy i jak na razie wszystko przebiega pomyślnie, więc nie mamy podstaw aby rezygnować z tej współpracy :)

Re: Najlepsze pudełka kartonowe

: 17 gru 2019, 9:33
autor: joachim
Warto zabezpieczyć opakowania folią którą zakupisz tutaj http://roma-folie.pl/. Ponadto mają w ofercie usługę maszyny do pakowania foliowego a nawet swoją usługę pakowania według wytycznych klienta więc radzę się zapoznać. Oszczędzisz czas i pieniądze zlecając im tą usługę.

Re: Najlepsze pudełka kartonowe

: 30 mar 2020, 10:25
autor: Pinkidd
To może kup plastikowe ochronne. One są świetnie właśnie do opakowań kartonowych.

Re: Najlepsze pudełka kartonowe

: 30 mar 2020, 10:30
autor: Pinkidd
Do tych zabezpieczeń dorzuciłbym narożniki plastikowe do opakowań. Świetnie się sprawdzają podczas transportu, a jest kilka ich rodzai, więce każdy znajdzie coś dla siebie.

Re: Najlepsze pudełka kartonowe

: 15 cze 2020, 13:19
autor: gerard.bartell
Przede wszystkim chciałabym zapytać, czy ktoś z Was zamawiał pudła kartonowe z https://sklep.margopack.pl/kartony? Prowadzę swój własny e-sklep i chciałabym zadbać o wytrzymałe przesyłki. Chcę mieć pewność, że klienci będą zadowoleni. W asortymencie znaleźć można zarówno klasyczne pudła kartonowe klapowe, jak i te z wygodnymi uchwytami, fasonowe oraz dostosowane do gabarytów obowiązujących w Paczkomatach.