Strona 1 z 1

Rozwiązania pod Mały metraż

: 15 lis 2021, 15:04
autor: EwąKono63
To w temacie dobrze jest zajrzeć do salonu vox https://www.vox.pl/salon-zary-salon-ch-adams-542 po meble do domu rodzinnego. Mają funkcjonalne i nowoczesne zarazem rozwiązania. Pozwala to utrzymać w domu porządek i równowagę co mi się osobiście bardzo podoba. Wszystko ma swoje miejsce i jest spokój.

(To w temacie dobrze jest zajrzeć do salonu vox po meble do domu rodzinnego. Mają funkcjonalne i nowoczesne zarazem rozwiązania. Pozwala to utrzymać w domu porządek i równowagę co mi się osobiście bardzo podoba. Wszystko ma swoje miejsce i jest spokój.)

Re: Rozwiązania pod Mały metraż

: 06 wrz 2022, 0:50
autor: Tymon32
Meble idealnie zdające egzamin w mieszkaniach i domach o skromnym metrażu znajdziesz również w ofercie sklepu AKORD. Są one funkcjonalne, estetyczne i trwałe. Wiem, bo mam za sobą już trzy zamówienia:) Jestem bardzo zadowolony z estetyki mebli, które nabyłem a także z faktu, że zostały wykonane starannie i solidnie. Moje wnętrza nabrały teraz przejrzystości i charakteru. Nie przepłaciłem a efekt jest ekstra, co potwierdzają i domownicy i odwiedzający nas goście.

Re: Rozwiązania pod Mały metraż

: 24 paź 2023, 10:59
autor: Krystian 67
Hej wszystkim! Moja nowa koncepcja salonu zakłada, że potrzebuję zielonej sofy https://www.vieridivani.pl/meble/sofy-zielone jako głównego akcentu kolorystycznego. Jaką farbę zieloną polecacie, aby nadać sofie ten piękny odcień zieleni? Chciałbym, żeby pasowała do całego pomieszczenia. Wasze rady i sugestie byłyby bardzo mile widziane!

Re: Rozwiązania pod Mały metraż

: 30 paź 2023, 13:43
autor: Maria43
Mam małe łóżko o wymiarach 140x200 cm https://firanybachowice.pl/208-narzuta- ... 140x200-cm i chciałbym dodać do niego narzutę, która nie tylko ozdobi, ale także spełni funkcję praktyczną. Czy macie jakieś sugestie co do kolorów i wzorów?