Wywóz śmieci Kraków

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 77
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:58

Wywóz śmieci Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, wywóz śmieci Kraków - czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś sprawdzoną firmę?
Awatar użytkownika
kenya78
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2020, 12:37
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: kenya78 »

Zastanawiam się również nad skorzystaniem z usług firmy, która posiada swoje pojemniki na odpady. W sieci znalazłam tę firmę https://ekomed-go.pl z Dąbrowy Górniczej. Czy ktoś z Was ją zna? Wśród odpadów wytwarzanych przez człowieka, w jego działalności gospodarczej i bytowej, na szczególną uwagę zasługują tzw. odpady niebezpieczne.
fręs

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: fręs »

Czasem bywa tak że zbieramy makulaturę czy inne rzeczy a potem nie wiemy co z tym zrobić, najlepszym rozwiązaniem wtedy jest zgłosic się do firmy która skupuje surowce wtórne https://medienpartner.pl/ zawsze pare groszy wpadnie, a przy okazji mamy tez porządek.
Karaś

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: Karaś »

Jeśli szukacie firmy zajmującej się wywozem śmieci budowlanych to zapraszam na stronę https://wywozy24.pl/. Znajduje się tam oferta firmy, która podstawia na budowę kontenery i wywozi gruz. Wszystko sprawnie i komfortowo.
______________________________________________________________________
Małpon

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: Małpon »

A co robicie jak macie jakieś niestandardowe śmieci do wywiezienia i utylizacji? Na przykład elektrośmieci? Macie takie firmy sprawdzone jak https://wywozimygraty.pl/odbior-elektrosmieci które się tym zajmują i odbierają tego typu rzeczy? Warto jednak mieć namiary zawsze pod ręką
afron

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: afron »

Podczas prac renowacyjnych warto mieć w pobliżu kontener na gruz, który pozwoli pozbyć się niepotrzebnych odpadów. Istnieje możliwość zamówienia takiego pojemnika dla wygody kontaktując się z firmą https://dkm-odpady.pl/pl/regions/piotrkow-trybunalski . Proces składania zamówienia trwa tylko chwilę, a dostawa odbywa się w wyznaczone miejsce. Odbiór następuje kilka dni później gdy kontener zostanie zapakowany pełnymi odpadami.
ODPOWIEDZ