Wypadek przy pracy

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
abażur

Wypadek przy pracy

Post autor: abażur »

Czy ktoś z Was miał kiedyś wypadek przy pracy? W jaki sposób załatwialiście jakieś odszkodowanie? Firma sama wypłaciła czy musieliście iść do sądu z tym? Możecie polecić jakaś dobra kancelarię która pomaga przy tego typu sprawach?
łapa

Re: Wypadek przy pracy

Post autor: łapa »

Ja miałem wypadek i wszystkie aspekty związane z ubezpieczeniem załatwiała mi firma. Od razu odbyłem zabieg i rehabilitację w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie i rozeszło się po kościach :D. Posiadają naprawdę świetnych fachowców, więc jeśli masz jakieś problemy zdrowotne, to warto się umówić na wizytę.
Paćka

Re: Wypadek przy pracy

Post autor: Paćka »

Jeśli jest jakiś wypadek konkretny przy pracy to należy używać nosze ewakuacyjne https://sklep.protect-bhp.pl/aluminiowe ... cyjne.html . ą one idealne do transportu poszkodowanego. szybko je się rozkłada są lekkie i łatwe użyciu. warto mieć takie rzeczy na budowach bo nie wiadomo kiedy mogą się przydać.
yanna

Re: Wypadek przy pracy

Post autor: yanna »

Paćka pisze: ↑01 lis 2021, 11:20 Jeśli jest jakiś wypadek konkretny przy pracy to należy używać nosze ewakuacyjne https://sklep.protect-bhp.pl/aluminiowe ... cyjne.html . ą one idealne do transportu poszkodowanego. szybko je się rozkłada są lekkie i łatwe użyciu. warto mieć takie rzeczy na budowach bo nie wiadomo kiedy mogą się przydać.
Nie jest to takie rzadkie, choć w wielu firmach przez wiele lat nic się nie dzieje. Uważam, że w takim momencie to trzeba zadbać o pracownika, a nie jeszcze go karać. Tak robią niektórzy prywaciarze. A w przypadku pożaru, należy mieć pod ręką gaśnice śniegowe . Nie mówię, że w każdym pomieszczeniu, ale coś takiego powinno być łatwo dostępne.
Wątły

Re: Wypadek przy pracy

Post autor: Wątły »

Niestety takie sytuacje się zdarzają i właśnie dlatego moim zdaniem bardzo ważnym jest to aby każdy z nas przede wszystkim pamiętał o zasadach i przepisach BHP. Od siebie mogę wam powiedzieć, że sam całkiem niedawno właśnie w sklepie https://znaki-bhp.pl/ zamawiałem wysokiej jakości oznaczenia. Wiem, że to są ważne kwestie.
ODPOWIEDZ