Wsparcie logistyczne

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Wsparcie logistyczne

Post autor: rajskiptak5 »

Jak wiadomo doradztwo logistyka to opcja, bez której trudno byłoby osiągnąć sukces. Warto zadbać o ten aspekt w swojej firmy już od samego początku i wybrać dla siebie opcję, która spełni te oczekiwania i potrzeby. Dlatego też zaufaj firmie https://kmc-services.com.pl/doradztwo/ która w tym temacie ma sporo wiedzy, pozwalającej na rozszerzanie możliwości i uzyskiwanie jak najlepszych efektów.
Marysieńka

Re: Wsparcie logistyczne

Post autor: Marysieńka »

Tego typu wsparcie zagwarantuje Wam na przykład ta firma logistyczna - https://logit.com.pl Świadczy ona usługi przewozowe na terenie kraju oraz za granicą. Do tego również zajmuje się dokumentacją, a także obsługą celną. W ten sposób transport towarów będzie się odbywał w sposób zgodny z wymaganiami prawnymi i w pełni bezpieczny dla przewożonych towarów.
dżess

Re: Wsparcie logistyczne

Post autor: dżess »

Powiązania między logistyką, a pojęciem takim jak magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe http://ejko.com.pl/ jest bardzo duże. I często jest tak, że jeśli logistycznie jest coś nie tak, to i transport i magazyn stoją. Niestety, ale tak jest. Dlatego jeśli nie macie doświadczenia, albo coś wam się nie zgadza, zatrudnijcie Ejko. Oni się sprawdzą, pomogą.
mękoła

Re: Wsparcie logistyczne

Post autor: mękoła »

Opierając się na własnych doświadczeniach myślę, że najlepiej skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie logistyki na zasadzie uotsourcingu usług. Nie trzeba zatrudniać wykwalifikowanych pracowników a fachowa pomoc jest:) Ja podjąłem współpracę z KMC Services, na stronie https://kmc-services.com.pl/doradztwo/ możecie zapoznać się z wizytówką i kompetencjami tej firmy. Bardzo chwalę ich za indywidualne podejście i ekspercką wiedzę, którą mi przekazali.
żułk

Re: Wsparcie logistyczne

Post autor: żułk »

W mojej opinii, jeżeli chodzi o firmę logistyczną, to zdecydowanie polecam wam wszystkim sprawdzić w wolnej chwili ten link https://toplogistic.pl/ gdzie znajdziecie naprawdę świetną ofertę, związaną z logistyką. Od magazynowania towaru po konfekcjonowanie i co-paking - dla mnie bomba!
Kąmil31

Re: Wsparcie logistyczne

Post autor: Kąmil31 »

Nasz magazyn wyposażyliśmy we wszystko co niezbędne dzięki sklepowi HHL regaly. Tutaj znajdziesz regały paletowe, regały magazynowe oraz szeroką gamę wysokiej jakości mebli magazynowych, biurowych i przemysłowych. Ten sklep ma zdecydowanie najlepszą ofertę na rynku
Ryśka

Re: Wsparcie logistyczne

Post autor: Ryśka »

Cześć. Jeszcze kilka miesięcy temu byliśmy firmą, która sama potrzebowała wsparcia. Coś zgrzytało w naszym systemie. Wydawało się, że organizacja logistyki nie jest na wysokim poziomie. Chciałam to zmienić, więc zdecydowałam się na audyt. Przeprowadziła go firma Entra Group https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... logistyki/. Wyszło parę rzeczy, na które sama bym nie wpadła. Teraz wdrożyliśmy plan naprawczy.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Wsparcie logistyczne

Post autor: Ula »

A skoro już mowa o wyposażeniu magazynów, to jakie wózki widłowe są Waszym zdaniem najlepsze? Lepiej postawić na profesjonalny wózek elektryczny widłowy czy może wózek spalinowy? Ja słyszałam, że wózki elektryczne, mimo tego, że są nieco droższe, mają jednak sporo zalet. Między innymi ich praca jest bardziej cicha i są one bardziej mobilne. Poza tym mają niewielkie wymiary, dzięki czemu bez problemu poruszają się nawet po wąskich alejkach w magazynach.
ODPOWIEDZ