tania apteka

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Saloma88
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2021, 12:22

tania apteka

Post autor: Saloma88 »

Poszukiwana tania apteka, najlepiej żeby była możliwość zamawiania online. Możecie powiedzieć gdzie Wy najchętniej robicie takie zakupy? Nie tylko leki ale też produkty medyczne, suplementy, witaminy i inne tego typu produkty. No i nie ukrywam, bardzo zależy mi na cenach, zarówno samych produktów jak i kosztów wysyłki. Czas wysyłki również ma swoje znaczenie.
nasturcja

Re: tania apteka

Post autor: nasturcja »

robiłam spore rozeznanie w aptekach które mam w okolicy i zdecydowanie pod względem ceny najlepiej wypada DOZ, można u nich kupić tanio i jest duży wybór produktów, regularnei tam kupuję
Goss

Re: tania apteka

Post autor: Goss »

Zgadzam się, w doz mają jeszcze takie ceny, jak przed tą całą inflacją, gdzie indziej ceny poszły mocno w górę. Ja już właściwie tylko w doz się zaopatruję, jeśli chodzi o leki czy suplementy i mam nadzieję, że jak najdłużej będą tam takie ceny.
atonisa

Re: tania apteka

Post autor: atonisa »

Skoro mowa o witaminach, to ciekawi mnie, jak ogólnie je przyjmujecie i jak już, to jakie? W sumie dla mnie to najtrudniejsza sprawa, ale jak już mamy sobie to omówić, to ja proszę, śmiało i szczegółowo. Na pewno muszę wiedzieć jak przyjmować witaminę d , bo to jest dla mnie ważne.
xenia55

Re: tania apteka

Post autor: xenia55 »

też kupuję w DOZ już od lat jestem wierna tej aptece, mają zdecydowanie najlepsze ceny spośród aptek w mojej okolicy, więc nie mam już po co szukać innych
ODPOWIEDZ