Rekuperacja w domu

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
optima
Posty: 52
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:32

Rekuperacja w domu

Post autor: optima »

Teraz wiele osób decyduje się na rekuperację bo daje to bardzo dużą oszczędność, chociażby na ogrzewaniu. Jeśli planujecie budowę domu to polecam zainteresować się bliżej tematem na stronie http://centrumrekuperacji.pl/ . Uważam, że to bardzo korzystne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Rekuperacja w domu

Post autor: Ula »

Moim zdaniem rekuperacja w domu to bardzo dobre rozwiązanie i naprawdę warto się nad czymś takim zastanowić. Oczywiście zamiast podejmować pochopną decyzję, najlepiej poczytać sobie najpierw jak najwięcej na ten temat. Sporo przydatnych informacji znajdziecie na stronie https://remont.biz.pl/, polecam sobie w wolnej chwili poczytać .
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:09

Re: Rekuperacja w domu

Post autor: joachim »

Instalacja do rekuperacji według mnie kosztuje za wiele i lepszym rozwiązaniem będzie na pewno wykorzystanie LPG. Najlepiej skontaktować się z tą firmą http://lpgdirect.pl/ i z ich pomocą zastosować instalację LPG jako źródło zasilania. Na pewno będziecie zadowoleni tym bardziej że jako firma świadczą pełne usługi od montażu po dostawy gazu.
Awatar użytkownika
monana
Posty: 126
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: Rekuperacja w domu

Post autor: monana »

Koszty rekuperacji wcale nie są aż tak wysokie. Szczególnie jeśli policzysz uzyskane dzięki niej zyski. Sprawdź jak to wygląda np. w tej firmie http://problast.com.pl/. Oferują świetne systemy do rekuperacji i wentylacji.
projekę43

Re: Rekuperacja w domu

Post autor: projekę43 »

Chcesz oszczędzisz na rachunkach za gaz albo za ogrzewanie? Powinieneś zainwestować przy budowie domu w dobrze zprojektowaną instalację którą znajdziesz na projekt instalacji gazowej cena mogę polecić tą firmę, bo zaprojektowali u mnie cale ogrzewanie i place nawet połowę tego co mój sąsiad, polecam bardzo.
Tąd

Re: Rekuperacja w domu

Post autor: Tąd »

Wydaje mi się że dobrym rozwiazaniem odnośnie ogrzewania domu będzie montaż paneli słonecznych na dachu które przeprodukują promieniowanie słoneczne na energie elektryczną. Na stronie https://inverter.com.pl/ Znajdziesz dokładną ofertę mając panele słoneczne mozesz ogrzewać dom elektrycznie i oszczędzać na rachunkach.
Violuś

Re: Rekuperacja w domu

Post autor: Violuś »

Rekuperacja to instalacja, która coraz lepiej sprawdza się w naszych domach.Mamy rzeczywiste oszczędności ale i czyste powietrze, którym oddychamy. Wszystko jednak zaczyna się na etapie projektowania. Budując dom zaczynamy więc od projektu budowlanego, który powinien spełniać nasze oczekiwania. Nie powinniśmy też mieć większego projektu z jego znalezieniem bo na rynku projektów jest całe multum. Jedna z wiodących pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ .Pracownia ta ciągle organizuje różne promocje - obecnie można na przykład zyskać pakiet projektów dodatkowych o wartości ponad 1.6 tys. zł. - w tym projektu ogrodzenia czy szamba.
Żółw

Re: Rekuperacja w domu

Post autor: Żółw »

Jak już mowa o rekuperacji, to z tego co wiem, ta firma https://www.wymiennikgruntowy.pl/ ma też duże doświadczenie w tym temacie. Na ich stronie, możesz się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy z zakresu wymienników gruntowych ciepła, które sprawdzają się idealnie na dużych powierzchniach magazynowych. Dajcie znać, co o tym uważacie.
aśka9443

Re: Rekuperacja w domu

Post autor: aśka9443 »

A skoro mowa już tutaj o rekuperacji, to Jakiej marki rekuperatory możecie polecić? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.hojero.pl różne urządzenia. Czy mieliście z nią kiedyś do czynienia? Ja słyszałam, że jest to firma, która działa na rynku już jakiś czas. Wydaje mi się więc, że posiada spore doświadczenie i warto jej zaufać. A Wy jak sądzicie?
renataborki

Re: Rekuperacja w domu

Post autor: renataborki »

Urządzenia sprawdź sobie na stronie rekuperatory.pl. W moim otoczeniu rekuperacja Międzychód jest bardzo popularna i wiele osób budujących domy się na nią decyduje.
ODPOWIEDZ