Ranking ośrodków terapii

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 67
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:52

Ranking ośrodków terapii

Post autor: zosia »

Strona w sieci, jaką znajdziecie pod hasłem Ranking ośrodków terapii to punkt, jaki służy do reklamy ośrodków wspierających osoby uzależnione w walce z nałogiem. Jeśli macie na własność taki punkt, to oczywiście powinniście go tam wpisać. Dzięki temu łatwiej będzie Was odnaleźć i pozyskacie odnośnik z kolejnej wartościowej strony.
Awatar użytkownika
Milana
Posty: 37
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:22

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: Milana »

Bardzo dobrym ośrodkiem leczeń uzależnień jest Medox w Nowym Modlinie. Moja kuzynka tam się leczyła, była uzależniona od leków uspokajających. Terapia bardzo jej pomogła. Bardzo dobrzy specjaliści tam przyjmują.
Awatar użytkownika
minionka
Posty: 97
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:22

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: minionka »

Na pewno bardzo dobry ośrodek znajduje się w Wiśle - Tratwa. Mają dobrą ofertę i nie jednej osobie pomogli. Dobra lokalizacja, świetni specjaliści. Najlepiej właśnie się tam zgłosić bo samemu człowiek nic nie wskóra

t-solar
Awatar użytkownika
barcia
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:45

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: barcia »

Z tego co się orientuje to jednym z najlepszych ośrodków w Polsce jest Ośrodek terapii Wiosenna koło Krakowa bo też szukałam pomocy dla swojego brata, który jest uzależniony od hazardu i właśnie tam poszedł na leczenie. Ośrodek jest stworzony żeby pacjenci czuli się jak w domu także naprawdę panuje tam rodzinna atmosfera a psychoterapeuci to świetni fachowcy, którzy od lat pomagają osobom uzależnionym
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 72
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:25

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: Hermi »

Słyszałam, że najlepsze miejsce w rankingu zajmuje Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo. Opowiadała też mi o nim znajoma i że planuje tam zgłosić swojego syna. Chłopak wpadł w nałóg narkotykowy i nie potrafi sam się z tego uwolnić. Jedyną szansą jest leczenie przeprowadzone przez specjalistów z dużym doświadczeniem. Mają specjalny autorski program, który podobno świetnie zdaje egzamin.
Aniołek

Re: Ranking ośrodków terapii

Post autor: Aniołek »

Podpowiem Wam, że jeśli nie radzicie sobie ze stresem, to powinniście rozważyć wizytę w Klinice Psychomedic. Pracują tam dobrzy specjaliści, którzy pomogą Wam rozwiązać Wasze problemy. W https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ macie opisane więcej na ten temat. Nie ma sensu zwlekać.
ODPOWIEDZ