Nauka języka angielskiego w Piastowie

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Dziunia
Posty: 61
Rejestracja: 14 sty 2019, 9:53

Nauka języka angielskiego w Piastowie

Post autor: Dziunia »

Gorąco polecam szkołę języka angielskiego http://personaltutor.edu.pl/ . W swojej ofercie mają kursy dla tych najmłodszych i najstarszych. Z nimi nauczysz się języka efektywnie i z przyjemnością.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Nauka języka angielskiego w Piastowie

Post autor: Ula »

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego to bardzo istotna kwestia, której nie należy zaniedbywać. Dlatego też warto zapisywać się na jakieś profesjonalne kursy językowe. Na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych możecie zapoznać się z ofertą kursów języka angielskiego dla dorosłych oferowanych przez Szkołę Językową SPEAK-UP. Polecam, naprawdę warto.
Puść

Re: Nauka języka angielskiego w Piastowie

Post autor: Puść »

Moje dziecko w wolnym czasie doszkala się za pomocą dodatkowych materiałów przygotowujących do matury . Zamówiłam dla niej " Vademecum. Matura 2021. Geografia " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-geografia-2021. Naukę ułatwiają liczne mapy, rysunki i zdjęcia. Najważniejsze definicje dodatkowo wyróżniono wyraźnymi ramkami.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 472
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Nauka języka angielskiego w Piastowie

Post autor: anguy »

Gdy zastanawiacie się, jak podnieść swoje umiejętności językowe, zwłaszcza w języku angielskim, warto sprawdzić treści edukacyjne dostępne na stronie https://youtu.be/VXSi0LBLyfQ?si=XKw0OLiZf9I8XEod. Znajdziecie tam różnorodne filmy poruszające różne tematy. Polecam zajrzeć tam w wolnej chwili – być może znajdziecie coś interesującego.
ODPOWIEDZ