Jaki aparat kupić Oto jest pytanie

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
gangas
Posty: 78
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:21

Jaki aparat kupić Oto jest pytanie

Post autor: gangas »

Chętnie przyjmę porady dotyczące wyboru aparatu fotograficznego do celów szeroko rozumianej „turystyki”. Nawet nie chodzi mi o konkretna markę, chociaż z przyjemnością przyjmę sugestie, tylko bardziej o wyposażenie i rodzaj aparatu w kontekście jakości zdjęć i jego poręczności.
Awatar użytkownika
Konek
Posty: 18
Rejestracja: 08 sty 2019, 18:01

Re: Jaki aparat kupić Oto jest pytanie

Post autor: Konek »

Myślę, że Canon będzie fajną marką. Mają rewelacyjne obiektywy do fotografowania obiektów w naturalnym środowisku. Ich aparaty sprawdzą się także, gdy z czasem zechcesz to robić profesjonalnie. Zastanów się też nad zakupem dobrego statywu. Dzięki niemu będziesz mógł fotografować się na pięknych tłach gór przy pieszych wycieczkach. Fajne propozycje i dobre ceny mają na https://proclub.pl/ .
Awatar użytkownika
mstawskam
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2019, 21:20

Re: Jaki aparat kupić Oto jest pytanie

Post autor: mstawskam »

Jak już znajdziesz odpowiedni aparat, to warto też zadbać później o odpowiednią oprawę zdjęć. Mogą to być ramki albo albumy na zdjęcia . Wiem, że dzisiaj już rzadko kto je wywołuje, ale uważam, że tylko one pozwalają nam na zachowanie wspomnień, bo pamięć często zawodzi. Szczególnie w późniejszym wieku :)
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Re: Jaki aparat kupić Oto jest pytanie

Post autor: Marko33 »

Otóż to. W pierwszej kolejności powinniście rozważyć, jakiej klasy aparat będziecie potrzebowali. Jesli szukacie czegoś profesjonalnego, to warto na pewno będzie zajrzeć do https://fotostrada.pl/akcesoria/akcesoria-do-aparatow Tam znajdziecie akcesoria, które będziecie w stanie odpowiednio zaplanować poszczególne zakupy.
Awatar użytkownika
KamilTurysta
Posty: 187
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:16

Re: Jaki aparat kupić Oto jest pytanie

Post autor: KamilTurysta »

Jeśli chodzi o świetne ujęcia z powietrza, to na pewno warto poczytać trochę o dronach, które na takie rzeczy pozwalają. Sony wchodzi aktualnie na rynek dronów, więc może warto byś zajrzał na https://megadron.pl/pl/blog/airpeak-son ... 02421.html i trochę o tym poczytał.
ODPOWIEDZ