Idealny fotograf ślubny

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
PatrycjaKolinko
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:52

Idealny fotograf ślubny

Post autor: PatrycjaKolinko »

Ślub to piękne i wyjątkowe wydarzenie. Warto uwiecznić je na fotografiach, do których można potem z przyjemnością wrócić i przypomnieć sobie ten cudowny dzień. Jeśli szukasz dobrego fotografa to koniecznie sprawdź ofertę Słomińskiego – to najlepszy fotograf ślubny .
Awatar użytkownika
ada1980
Posty: 10
Rejestracja: 01 lip 2019, 12:16

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: ada1980 »

Idealny fotograf to dla mnie pojęcie względne. Każda para młoda ma inne oczekiwania.
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 72
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:25

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: Hermi »

Idealnego fotografa to raczej chyba nie ma. Może być co najwyżej taki, który spełnia nasze oczekiwania. Wszystko zależy od tego, gdzie ma być zorganizowana sesja i na jakim tle. Niektórzy wolą naturę, a inni piękną architekturę. Ja z pewnością by wybrała miejsca, w których z narzeczonym spędziliśmy najwspanialsze chwile. Myślę, że oferta tego fotografa https://moment.com.pl/zdjecia-slubne/4/ ... ne-plenery byłaby dla nas najlepsza.

najdroższe gołębie pocztowe w polsce
Awatar użytkownika
ultje
Posty: 25
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:02

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: ultje »

Tak to już jest, że jak szykujemy się do tego jedynego i wyjątkowego dnia to zależy nam na tym by wszystko było jak najlepiej zorganizowane. Sama poszukuję jakiegoś fotografia ślubna bytom gdyż chcemy by nasze zdjęcia były bardzo wyjątkowe jedyne w swoim rodzaju. Wy także tak samo mieliście? i zależało Wam na tym by sprawić by w takim dniu było wszystko dopięte na ostatni guzik
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 46
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:56

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: zuzanka »

Wcale się nie dziwię, że o to pytacie, bo tak naprawdę to nie każdego fotografa, niby to ślubnego, warto zaprosić na swoje przyjęcie. Ba, bym powiedziała, że większość jest do niczego, a prawdziwy fotograf, taki jak Marcin Orzołek rzadko się trafia. Ten pan na weselu mojej koleżanki to zrobił furorę, bo jego zdjęcia były po prostu piękne. Może do niego napiszecie?
Awatar użytkownika
kreiger.neoma
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2020, 15:32
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: kreiger.neoma »

Warto wcześniej zobaczyć prace wybranego fotografa, czy odpowiada nam jego stylistyka zdjęć.
Awatar użytkownika
ghintz
Posty: 4
Rejestracja: 29 maja 2020, 12:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: ghintz »

Szczególnie zwróćcie uwagę na dokładne określenie zakresu oferty! Wybór fotografa jest ciężki, ale łatwiej będzie go znaleźć na stronie pełnej ofert https://zleca.pl/wykonawcy/fotografia. Ustal przed weselem, ile godzin pracuje fotograf, ile zdjęć otrzymasz i jak duża część z nich będzie poddana obróbce graficznej. W taki sposób najłatwiej jest znaleźć usługi fotograficzne.
Awatar użytkownika
lelko
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:39
Kontakt:

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: lelko »

Moim zdaniem najlepszy fotograf na ślub to Bielak z Lublina, dojeżdża do innych miast jeśli jest taka potrzeba.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: Marko33 »

To bardziej złożona kwestia. Przecież dzisiaj możecie wykorzystać różnego rodzaju fotografię w kontekście Waszego biznesu. Na przykładzie chociażby tego, jak dzisiaj funkcjonuje fotografia biznesowa świetnie widać, w jakim kierunku warto pójść z doborem takich rozwiązań. Miejcie to na uwadze już teraz.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 128
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: kozi44 »

Słuchajcie, a czy ktoś z was słyszał o takim programie jak lightroom? Z tego co widzę tutaj https://impresset.pl/ można do niego dostać sporo ciekawych presetów, które mogą sprawić, że zdjęcia będą o wiele ciekawsze i atrakcyjniejsze. Waszym zdaniem warto jest się na coś takiego zdecydować?
Awatar użytkownika
letha.ebert
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2020, 12:19
Lokalizacja: Łask

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: letha.ebert »

Muszę znaleźć kogoś kto spełni w 100% moje oczekiwania.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 46
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:56

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: zuzanka »

O, to skoro jest Ci potrzebny ktoś taki, to może ja Ci podpowiem, że to zadanie fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza wykona bardzo dobrze. To jeden z lepszych specjalistów z tego zakresu, o to nie musisz się martwić. Tylko upewnij się, jak to dokładnie wygląda, żebyś potem miała pewność, jaką opcję wybrałaś.
kotuś

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: kotuś »

Nie jest łatwo kogoś takiego jak najlepszy fotograf ślubny dostać, ale jak już dostaniemy, to warto sobie szybko zarezerwować termin, bo jednak ci dobrzy wcale nie mają często wolnych terminów. Ja sprawdzam właśnie jedno miejsce, u jednego pana i mam nadzieję, że się nie spóźniłam, że on może nadal nam pomóc. Bo przecież muszę mieć dobre zdjęcia!
Grębjan

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: Grębjan »

Bardzo podobają mi się zdjęcia Vasco Images. Są naturalne i jest w nich mnóstwo uchwyconych emocji. Najwyższy poziom. Aż trudno uwierzyć, że zdjęcia ślubne mogą być tak piękne. Vasco Images - Fotografia ślubna Warszawa to najlepszy fotograf, jakiego znam, a wierzcie mi, przejrzałam mnóstwo portfolio. I zdjęcia Vasco jako jedyne zapadły mi w pamięć.
żonka

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: żonka »

Czytając idealny fotograf ślubny myślę tylko Fotograf , który wykonywał dla nas reportaż i sesję plenerową w inny dzień niż Wesele. Niesamowite przeżycia, wspaniałe zdjęcia. Nie brakuje im absolutnie niczego. Wszystkie najważniejsze chwile, pełno emocji, wzruszenie.
małżonekprzyszły

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: małżonekprzyszły »

My też organizujemy wesele. Ma się odbyć w listopadzie. Mam nadzieję, że do tego czasu się wszystko unormuje. Łatwo nie jest. Praktycznie wszystko już dopięte, byle tylko się pandemia skończyła. Teraz zarezerwowaliśmy jeszcze sobie termin w tej firmie https://fotoboxik.pl/ na wynajem fotolustra ;)
luśka88

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: luśka88 »

Witam,co sądzicie na temat tego,by zainwestować w rozwoj swojej pasji? Chętnie dowiem się więcej na ten temat https://ironsky.pl/nowy-dron-dji-mavic- ... -premiera/ Co o tym sądzicie? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie, ponieważ bardzo ważna sprawą jest dla mnie.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: Ula »

Jeśli potrzebny jest Wam jakiś dobry fotograf i kamerzysta na wesele, to polecam zajrzeć do serwisu ogłoszeniowego Pokato.pl. Znalazłam tam ostatnio mnóstwo takich właśnie ogłoszeń z całej Polski. Jestem przekonana, że uda Wam się tam znaleźć odpowiedniego usługodawcę ;)
RanataĆ

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: RanataĆ »

Nagrania z drona to fantastyczna sprawa na weselu. Ujęcia z powietrza pozwalają na szerszą perspektywę. Jednak warto wiedzieć, co można nagrywać dronem. Tak, żeby było wszystko zgodnie z prawem. Polecam poczytać artykuł https://ironsky.pl/drony-a-prywatnosc-c ... ac-dronem/
ślubna

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: ślubna »

Zgadzam się z zwolennikami użycia dronów na tego typu okolicznośc maja one wiele zastosowań ( poczytajcie sobie http://newson.pl/profesjonalne-zastosowanie-dronow/ ) warto się do nich przekonać bo moga wykonac super prace. Pamiątkowy film moze byc nietuzinkowy i przez to bardzo oryginalny. Moda modą ale uważam że jest to super sprawa i polecam skorzystać z możliwości takiego latającego sprzętu ;)
marża

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: marża »

Ja również szukam idealnego fotografa tylko na uroczystość chrztu świętego. Chcielibyśmy, aby ten dzień był wspaniały dla naszego synka i oczywiście chciałabym mieć świetne pamiątki. Gdzie na Śląsku mogę znaleźć dobrego fotografa? Odwiedziłam ostatnio reportaż z chrztu śląsk i jestem pod wrażaniem. Cudowne zdjęcia. Może korzystał już ktoś z usług tej Pani?
ryśka

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: ryśka »

Bardzo długo szukałam idealnego fotografa na ślub. Każdy wydawał mi się za mało doświadczony w swoim zawodzie. I szczerze powiem, że swojego fotografa znalazłam przypadkiem. Pamiętam, że szłam do miasta i widziałam jak jeden pan robi sesję zdjęciową parze młodej, podeszłam i zapytałam czy mogę zobaczyć jakieś zdjęcie. Gdy je zobaczyłam od razu się zakochałam. Wiedziałam, że to jego właśnie chcę.
ryśka

Re: Idealny fotograf ślubny

Post autor: ryśka »

ada1980 pisze: ↑20 wrz 2019, 8:48 Idealny fotograf to dla mnie pojęcie względne. Każda para młoda ma inne oczekiwania.
No tak, każdy ma inny pomysł na swoją sesję zdjęciowa. Niektórym podobają się jasne, pełne światła zdjęcia, a niektórym ponure. Każdy z nas jest inny i ma inne spojrzenie na różne sytuację. Ale moim zdaniem dobry Fotograf ślubny Katowice znajduje się na ulicy Marszałkowskiej, obok piekarni Bułeczka. Robił zdjęcia u mnie na osiemnastce i jestem bardzo zadowolona z efektów.
ODPOWIEDZ