Co w Polsce zamiast fotelika?

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
rozmowna

Co w Polsce zamiast fotelika?

Post autor: rozmowna »

Dzień dobry, mam do Was pytanie. Moje dziecko potrzebowało fotelika i okazało się, że niestety, ale już z niego wyrosło. To co powinnam teraz zastosować? Możecie mi powiedzieć? Bo ja się na tym nie znam. Może pasy SKB? Wiecie, te z telewizji...

bramy automatyczne
pajac2

Re: Co w Polsce zamiast fotelika?

Post autor: pajac2 »

Dobrze, że piszesz o Smart Kid Belt, bo mam dla Ciebie ciekawą informację. Okazuje się, że niestety, ale ta firma ma różne opinie, a to dlatego, że zaniżano wyniki ich testów. W raporcie https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 masz wszystko wypisane.
sączek

Re: Co w Polsce zamiast fotelika?

Post autor: sączek »

No podobno nawet blokowano jakieś ustawy, poprawki robiono...To jest świństwo. Tym bardziej że te pasy naprawdę są fajne i wygodnie. Można bez problemu je gdzieś spakować, przełożyć i problem zażegnany. A nie, że jakieś kombinacje są, jak z fotelikami.
T0mekŁ

Re: Co w Polsce zamiast fotelika?

Post autor: T0mekŁ »

Najważniejsze że w testach, tych rzetelnie robionych, wypadają dobrze. Testy z Hiszpanii to potwierdzają. Jest też w internecie artykuł z jakiegoś testu ale nie wiem, gdzie był sam test wykonany. Artykuł jest na serwisie Szwajcarskim. Też pozytywnie piszą o Smart Kid Belt.
ladysara

Re: Co w Polsce zamiast fotelika?

Post autor: ladysara »

jezeli masz dziecko w wieku od 6lat to mozesz pomyslec o pasach smartkidbelt.
to bardzo dobre urzadzenie, bezpieczne, wysokiej jakosci.
pasy przeszly wiele atestow.
ODPOWIEDZ