www.wszystkodokawy.pl opinie

Wszystko o naparach uspokajających, ziołach. - sklepy z dobrą herbatą, jak parzyć zioła, naturalne metody.
Awatar użytkownika
Dawid_70
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2019, 14:19

www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Dawid_70 »

Zamawialiście może kawę z wszystkodokawy.pl? Warto się skusić? Mają fajną ofertę, a chciałem akurat zamówić ekspres do kawy u nich, bo mają wybrany przeze mnie model w najlepszej cenie w sieci.
Awatar użytkownika
Zenon84
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2020, 3:04

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Zenon84 »

Zamawiałem tam swój ekspres do kawy i mogę ci powiedzieć, że kawę mają smaczną. Na pewno zamówię ponownie z www.wszystkodokawy.pl.
Awatar użytkownika
Delia-83
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2020, 5:45

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Delia-83 »

Na Wszystko Do Kawy mają fajną, dużą ofertę kawy. Kupowałam tam swój pierwszy, podstawowy zestaw do alternatywy, w tym słynny młynek do kawy Hario Skerton. Polecam ci ;)
Awatar użytkownika
danko-89
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2020, 3:23

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: danko-89 »

Wszystko do kawy to fajny, przyjemny sklepik z kawą i sprzętem do parzenia kawy. Ekspresy do kawy, kawy z fajnych palarni, młynki i akcesoria. Super.
Awatar użytkownika
beatrycze-94
Posty: 7
Rejestracja: 23 gru 2019, 12:06

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: beatrycze-94 »

Mam od www.wszystkodokawy.pl swoj młynek. W tej chwili mam już ochotę wymienić go na coś innego, ale do mielenia kawy ziarnistej służył mi przez dwa lata i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
mamert1990
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:35

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: mamert1990 »

Dobra kawa. Polecam www.wszystkodokawy.pl. Fajnie, że masz wszystko do kawy w jednym miejscu ;)
Awatar użytkownika
Wioleta1984
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:35

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Wioleta1984 »

Jasne, kawa jest smaczna. A jeśli kupujesz ekspres, to warto wiedzieć, że www.wszystkodokawy.pl mają też serwis. Tak na przyszłość w razie czego :P
Awatar użytkownika
Judyta75
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2019, 9:49

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Judyta75 »

Z https://www.wszystkodokawy.pl/ mam swój ulubiony młynek żarnowy do kawy Melitta. Bardzo go lubię, a i cena była korzystna.
Awatar użytkownika
chwalimir-73
Posty: 5
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:19

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: chwalimir-73 »

Jasne, bardzo dobra kawa. I, jak wskazuje nazwa, mają dosłownie wszystko do kawy :D Super. Lubię wszystkodokawy.pl.
Awatar użytkownika
Stoisława93
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2019, 7:43

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Stoisława93 »

W https://www.wszystkodokawy.pl/ zaopatruję się zawsze w kawę ziarnistą i bardzo ich lubię, sprawdź sam :)

krzeszowice dyskoteka
Awatar użytkownika
Wioleta1984
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:35

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Wioleta1984 »

Ja z www.wszystkodokawy.pl zamawiam kawę ziarnistą z różnych palarni i bardzo polecam. Kawka jest pierwsza klasa, a zamówienie wysyłają błyskawicznie, więc jeśli potrzebujesz kawy szybko, żeby nie zasypiać w pracy w poniedziałek rano, to zamawiaj :)
Awatar użytkownika
Herma85
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2020, 15:19

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Herma85 »

Ja trafiłam na Wszystko do kawy, szukając filtrów do Chemexa i Aeropressu. Przy okazji zamówiłam też kawiarkę Bialetti i jestem bardzo zadowolona. Świetny sklep z kawą.
Awatar użytkownika
beatrycze-94
Posty: 7
Rejestracja: 23 gru 2019, 12:06

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: beatrycze-94 »

Ja też zaopatruję się w filtry właśnie na Wszystko Do Kawy. Mają szeroki wybór, w sumie do każdego rodzaju sprzętu. Jak dla mnie bomba.
Awatar użytkownika
Zenon84
Posty: 3
Rejestracja: 28 lut 2020, 3:04

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Zenon84 »

Polecam wam części zamienne do ekspresów z wszystkodokawy.pl. Mają naprawdę dobre ceny, a wiadomo, że wężyki i końcówki lubią się zużywać.
Awatar użytkownika
Rafaela1982
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 23:00

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Rafaela1982 »

Mój pierwszy ekspres do kawy z Saeco był zamówiony na www.wszystkodokawy.pl. Korzystam z niego do dziś. Mieli najlepszą cenę w sieci, a przecież ekspresy swoje kosztują. Chyba nawet trafiłam wtedy na promocję.
Awatar użytkownika
Tymon-77
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2019, 14:21

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Tymon-77 »

Ja jako fanka french pressa mogę polecić ten właśnie sprzęt od www.wszystkodokawy.pl. Naprawdę doskonała jakość, a cena była bardzo niska.
Awatar użytkownika
rozetta1975
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2020, 18:38

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: rozetta1975 »

Jeśli szukacie dobrych ekspresów do kawy, to duży wybór w jednym miejscu znajdziecie właśnie w www.wszystkodokawy.pl. Moim zdaniem warto skorzystać, bo ceny są korzystne.
Awatar użytkownika
Weronika-68
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:47

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: Weronika-68 »

rozetta1975, zgadzam się! Mają najfajniejszy wybór ekspresów do kawy w sieci. Kupowałam na Wszystko do kawy ekspres dla siebie, dla mamy i dla przyjaciół. Nigdy się nie zawiodłam. A w razie czego mają też serwis.
Awatar użytkownika
mamert1990
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:35

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: mamert1990 »

A próbowaliście syropów dostępnych w wszystkodokawy.pl? Miodzio! Mają naprawdę fajny wybór przypraw i różnych słodzideł do kawy, warto zajrzeć!
Awatar użytkownika
weridiana95
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2020, 10:29

Re: www.wszystkodokawy.pl opinie

Post autor: weridiana95 »

My kupiliśmy ekspres do biura na wszystkodokawy.pl i jak najbardziej polecam! Trafiliśmy na pechowy egzemplarz, ale nie było problemu z serwisem, wszystko bardzo szybko naprawili i teraz pijemy pyszną kawkę codziennie rano ;)
ODPOWIEDZ